Nieuws

Uitslag DE NATIONALE 2019


BEST IN SHOW
, keurmeester Rony Doedijns, Nederlandse Kooikerhondje, Vitovanis’ Imillo D’gabhi (276), eig.: G. Folkvardsen, fok.: V. Vangsaa

Reserve BEST IN SHOW, Saarlooswolfhond, Lyco van de Wolfsdreuvnik (25), eig.: R.P. Hoving, fok.: Mr. en Mevr. en Juffrouwen Verbeeck-Tonnard Jan & M. & J.

3e BEST IN SHOW, Stabyhoun, Marrondales Yldau (225), eig./fok.: M.T. Lindeman.
 BESTE FOKKERSKLAS, keurmeester(s) Wout Arxhoek en Dick Rutten, Nederlandse Kooikerhondje, fokker: C.C. Kerssens.

BESTE KOPPEL, keurmeester Wim Wellens, Nederlandse Kooikerhondje, eigenaar: I.L.M. Skov.
• BESTE JONGSTE PUP, keurmeester: Angelique Plasman, Hollandse Herder Ruwhaar, Vrouw Cluyn van Asahi v.’t Cluyn’s Erf (15), eig./fok.: S.O. Klein- Lutjeharms.

BESTE PUP, keurmeester Elsa Joustra, Wetterhoun, Pippe van Meerlebroek (328), eig./fok.: H.D. Boots- Taal.

BESTE JEUGD, keurmeester Ricky Lochs- Romans, Stabyhoun, Marrondales Yldau (225), eig./fok.: M.T. Lindeman. 

BESTE HOLLANDSE WERKER, keurmeester Jan de Gids, Stabyhoun, Its Abe Tibbe fan è Âlde Leane (211), eig.: H. Schildmeijer & H. Groenhof, fok.: A.M. van Dam.

BESTE VETERAAN, keurmeester Liane Eekman- Lampio, Nederlandse Kooikerhondje, Sam (281), eig./fok.: I.L.M. Skov.

• KIND-HOND-SHOW, keurmeester Gertie Colaris, Maebh kleindochter van Nico en Froukje Hooghiemster met Stabyhoun Yfke Liefke van Holwerda Sathe.

BEST OF BREED – BEST OF SEX

Hollandse Herder (FCI 223) keurmeester Jan de Gids.
Hollandse Herder korthaar
BOB Hebbes v.d. Ganzeweide (7), eig.: L. Faasse, fok.: A.C. Wiemer.
BOS George van Rianne’s Erf (2), eig,: F.G.K. Lamain, fok.: G. Hagen- Kraak.
Hollandse Herder langhaar
BOB Mirrewil’s Iina Wijsneus Wiep (13), eig.: A. Karsten- Brouwer, fok,: M.C.P.J. Vermeeren.
Hollandse Herder ruwhaar
BOB Basirguns Quana (16), D. Buter, fok.: G. Claus.
BOS Barnett Vla-Maj Bohemia (14), A. Strik, fok,: P. Cerna
Saarlooswolfhond (FCI 223)  keurmeester Jan de Gids
BOB Lyco van de Wolfsdreuvnik (25), eig.: R.P. Hoving, fok.: Mr. en Mevr. en Juffrouwen Verbeeck-Tonnard Jan & M. & J.
BOS Whitefang’s Coco Chanel Jolie of Angou Loup’s Mountain (32), eig.: S.Sass, fok.: C. Schröder.
Nederlandse Schapendoes (FCI 313) keurmeester Ricky Lochs- Romans.
BOB Teuntje Eefje v.d. Korte Toren (65) , eig.: C.A. de Wit, fok.: G.M.L. de Wit- Bazelmans.
BOS Xalander Femke v.d. Korte Toren (41a), eig./fok.: G.M.L. de Wit- Bazelmans.
Hollandse Smoushond (FCI 308) keurmeester Els Joustra.
BOB Pax v . Adhair (67), eig.: J.H. Kelder- Dekker, fok.: F. Sicco Smit- Ader.
BOS Bijou (68), eig.: A. vd Berg-Visser, fok.: A.M.L. Keijzer.
Drentsche Patrijshond (FCI 224) keurmeester(s) Liana Eekman- Lampio & Gertie Colaris.
BOB Makker fan’t Suydevelt (115), eig.: Kadi-Liis Säre & N. Hollender, fok.: J.W. Hoeksema.
BOS Puck Tessa van Klein Elsholt (158), eig./fok.: A.H.L. Kamperman- van Remmen.
Stabyhoun (FCI 222) keurmeester Angelique Plasman & Wout Arxhoek.
BOB Stabyhoun, Marrondales Yldau (225), eig./fok.: M.T. Lindeman.
BOS Alwin Jilles V. Holwerda Sathe (195), eig.: S.A. Schouten- Lak, fok.: N.G. Hooghiemster.
Nederlandse Kooikerhondje (FCI 314) keurmeester Dick Rutten.
BOB Vitovanis’ Imillo D’gabhi (276), eig.: G. Folkvardsen, fok.: V. Vangsaa.
BOS Lieuwke (293) eig.: A. Straaijer, fok.: G. Folkerst.
Wetterhoun (FCI 221) keurmeester Wim Wellens
BOB Pelle (325), eig.: Barelds- Brink
BOS Odyn Odillia vd Eenhoornleijn (331) eig.: A.M.S.D. Felix-van Vliet, fok.: B.B.M. Roosendaal
Markiesje keurmeester Wim Wellens
BOB Yob (350), eig.: M.M.J. van den Broek, fok.: J.G.H.  Tingen- Beyer.
BOS Belle (355), eig.: A. de Veer, fok.: T. Verhoef- de Haan.

later meer …..

Top